álláslehetőség

Karrier

Keressük az óvó néninket!

A Zsámbéki Református Egyház fenntartása alatt működő Csillagvilág Református Óvoda egy 2 egységből álló, 4 csoportos intézmény, mely keresztyén értékeket képviselő Óvodapedagógust keres, azonnali kezdéssel, teljes munkaidőre.

Hisszük, hogy minden gyermek Isten ajándéka, és a nevelés első és legfontosabb színtere a család. Ezért fontos számunkra, hogy az óvoda olyan hely legyen, ahol az óvónő a családok támogatását érezve teremti meg azt az otthonos és biztonságos légkört, melyben minden kisgyermek szeretetben növekedhet és kamatoztathatja Istentől kapott talentumait. Óvodánkban Lépésről Lépésre alternatív pedagógiai programot követünk, melyhez művészetterápiás foglalkozásokat is biztosítunk.

Feladatok:
A 3-7 éves korú gyermekek keresztyén szellemű óvodai nevelése, oktatása, egy családias környezetű óvodában. Magas színvonalú nevelő munka mellett a gyermekek fejlődéséhez szükséges minőségi feltételek megadása, közreműködve a családokkal.

Az ideális jelöltünk:
• szeret 3-7 éves korosztállyal dolgozni,
• melegszívű, elhivatott a pedagógus szakmája iránt és ezen keresztül segít a családoknak
• magas fizikai, érzelmi és szellemi terhelhetőségű
• szeret önállóan dolgozni, kreativitását nem rejti el
• szeret csapatban és egyedül dolgozni, támogató és megértő személyiségével színt visz az intézmény életébe
• hosszútávú szakmai elkötelezettséggel rendelkezik, nem riad meg a kihívásoktól

Amit nyújtunk:
• Pedagógus besorolású bért, a hatályos közalkalmazotti bértábla szerint, a pedagógusi életpálya modell alapján
• Alkalmazás a hatályos Munka Törvénykönyve szerint történik
• Lakhatási támogatást, akár család részére is
• Munkába járás költségtérítését,
• Ingyenes étkezést
• Munkaruha juttatást
• Szakmai továbbképzéseket, tréningeket

Jelentkezés az állásra:
• Három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
• Szakmai önéletrajz
• Motivációs levél
• Iskolai végzettséget igazoló okiratok másolata
• Nyilatkozat arról, hogy a pályázó a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul

ELÉRHETŐSÉG, PÁLYÁZATOK LEADÁSA E-MAILBEN:
presbiterium@zsargon.hu
Tel.: 0630/638-47-48

PDF dokumentumként itt letölthető!

csoport

Cím: 2072 Zsámbék, Petőfi S. u. 21.

hétfő, kedd, szerda, csütörtök